היה לי בדיוק רעיון נפלא ל
החדש שלך

עיצוב גרפי / דפוס / עיצוב אתרים

אני מעצב גרפי רב תחומי עם ניסיון מעל 20 שנה!
בעלים של סטודיו "בוטיק", בו אני עובד על פרויקטים קטנים / גדולים שאני אוהב לעשות מהתחלה ועד הסוף. שולט במגוון רחב של טכניקות בהן תלת מימד, אניממציה וכלים כמו Photoshop, Illustrator, After Effects, Cinema 4D. בקיא בנושאי דפוס, דיגיטל, עיצוב אתרים ו-WordPress. בעל הבנה טובה בקוד HTML ומעצב אתרים "בהתאמה אישית" לפי דרישות לקוח.

מיתוג עסקי

מיתוג הוא הליבה של כל עסק. בסביבה של ימינו, תקשורת ברורה של ערכי המותג חשובה ביותר על מנת לבדל את העסק שלך מול המתחרים.
במשך שנים צברתי ידע והבנה מעמיקים של כל הצרכים והמטרות שעל מותג מצליח להיות.
אני יוצר ומפקח על מותגים המותאמים לצרכי הלקוח ועוזר לפקס את קהל היעד על ידי פיתוח מסר ברור. באפשרותי לשפר באופן ניכר כל עסק על ידי בחירה באסטרטגיות ומותגים חדשים שיגרמו לעסק שלך לבלוט על פני השאר ולזרוח!

מיתוג עיסקי

הוא הליבה של כל עסק. תקשורת ברורה של ערכי המותג שלך, בסביבה של ימינו, היא חשובה ביותר כדי לבדל אותו מול המתחרים
יש לי ידע והבנה מעמיקים של כל הצרכים והמטרות שעל מותג מצליח להיות.
אני מפקח ויוצר מותגים המותאמים לצורכי הלקוח ועוזר לפקס את הקהל יעד על דיי פיתוח מסר ברור. אני יכול לשפר באופן דרסטי את העסק שלך, עם אסטרטגיות ומותגים חדשים שיגרמו לעסק שלך להתבלט מהשאר ולזרוח!

עיצוב לוגו

התשוקה האמיתית שלי היא לעיצוב סמלי לוגו, חכמים, בלתי נשכחים ונצחיים!
אני אוהב ליצור סמלים מקוריים בעבודת יד, בעלי קונספט מובהק ומסר מדוייק. אני מאמין שלוגו הוא הבסיס החשוב ביותר עליו נבנית זהות עסקית חדשה. לוגו מנצח מסתכם בשני דברים עיקריים: רעיון מבריק וביצוע מושלם.

ברודקאסט / ארט דירקשיין / אנימציה

במשך עשור צברתי ניסיון כמנהל אומנותי/ ארט דירקטור בבתי פוסט פרודקשיין מהמובילים בארץ בינהם קשת, Broadcast, JCS, yes.
הוותק והניסיון שצברתי במהלך השנים מאפשרים לי את הביטחון לנהל,לעצב ולביים פרסומות, אריזות גרפיות לתכניות, להפוך תסריט לאנימציה או לאינפוגרפיקה.
בעל שליטה במגוון רחב של טכניקות כולל תלת מימד ו-After Effects ומצטרף למיטב אנשי המקצוע בתחום כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ובסטנדרט של התעשייה.

ברודקסט / ארט דירקשיין / אנימציה

עם כמעט עשור של ניסיון בבתי פוסט פרודקשיין המובילים בארץ כמנהל/ארט דירקטור כמו broadcast, JCS , קשתן, יס... אני נוח מספיק לומר שאני מכיר את התחום ומבין אותו לעומק.
אני יכול לעצב ולביים פרסומות, אריזות גרפיות לתכניות, להפוך תסריט לאנימציה או אינפוגרפיקס.
אני מרגיש בנוח עם מגוון רחב של טכניקות (כולל תלת מימד), ו-After Effects ומצטרף למיטב אנשי המקצוע בתחום כדי להשיג את התוצאות הכי טובות ובסטנדרט של התעשייה.

קמפיינים פוליטיים

בורכתי לעבוד מקרוב עם מוחות מבריקים כמו ארתור פינקלשטיין (RIP), ראשי עיר כמו ניר ברקת וראשי ממשלות ברחבי העולם בינהם ראש ממשלת אלבניה - אדי רמה.
הייתי ראש צוותי קריאייטיב מצליחים באירופה ובישראל והובלתי קמפיינים לאומיים ואזוריים עם מיטב אנשי המקצוע בתחום הפוליטי.
למדתי לתכנן ולנהל קמפיינים פוליטיים מוצלחים תחת לחץ, לספק עבודה במהירות הבזק ובמועדים צמודים מאוד, התמודדתי בהצלחה עם לוחות זמנים ועמידה תחת משברים של צוותים גדולים ואף ניצחנו במספר קמפייני בחירות!
לאורך השנים יצרתי קמפיינים גדולים וייחודיים המותאמים אישית לצורכי אסטרטגיית הקמפיין וקבוצות מיקוד של הלקוח.
בימינו, אני מייעץ ומרצה בנושא בחירות וקמפיינים פוליטיים לקהל ובבתי ספר לעיצוב .